Praca w Ad Mala

Oferujemy naszym klientom pełen pakiet usług związanych ze tagami RFID: od projektu anteny przez dobór rozmiaru i wyglądu etykiety.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu na stanowisko: Operator maszyn montażowych

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych pracujących w technologii rolowej,
  • praca zorganizowana zgodnie z planem produkcji,
  • dbanie o wysoką jakość produktów i usług,
  • dbanie o stanowisko pracy oraz jakość wykonywanych zadań i terminowość,
  • praca w systemie zmianowym – elastyczny czas pracy.

Nasze wymagania

  • Zdolności techniczne oraz manualne,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy,
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i rzetelność ,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne lub związane z branżą poligraficzną,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin + premia motywacyjna. (Możliwość zmiany stawki po okresie próbnym zatrudnienia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych i rozwijających projektach,
  • szkolenie z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn produkcyjnych – nauczymy Cię wszystkiego!
  • stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu: tutaj>>

Lub na: aplikacja@admala.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Ad Mala Czerwiński sp. k z siedzibą we Wrocławiu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”. W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Ad Mala Czerwiński sp. k z siedzibą we Wrocławiu, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”. Administratorem danych jest Ad Mala Czerwiński sp. k. z siedzibą we Wrocławiu wpisana do Krajowego Rejestru Sądowe